Apteczka niemiecka Wehrmacht Waffen SS PW 1944

Podziel się naszymi kolekcjami warsawtours.istore.pl za pomocą powyższych przycisków z całym światem Podczas aukcji Allegro możesz podzielić się informacją o poszczególnym eksponacie korzystając z listwy znajdujacej się ponad przyciskami licytacji. Obserwuj eksponat w panelu Allegro, poleć go do na Twitterze, Google+, Facebooku i zrób galerię na Pinit! Opis...

  1. nr katalogowy: 3060101695
  2. dostępna ilość: 1
  3. stan produktu: nowy

400,00 zł

dostawa od 10,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Produkt dostępny także w zestawie komplet

ewdw d ewd ewd ew dew dew dwed

Pełny opis Apteczka niemiecka Wehrmacht Waffen SS PW 1944

 

Bookmark and Share
                          
Podziel się naszymi kolekcjami warsawtours.istore.pl za pomocą powyższych przycisków z całym światem
Podczas aukcji Allegro możesz podzielić się informacją o poszczególnym eksponacie korzystając z listwy znajdujacej się ponad przyciskami licytacji. Obserwuj eksponat w panelu Allegro, poleć go do na Twitterze, Google+, Facebooku i zrób galerię na Pinit!
Opis eksponatu

 

W idealnym stanie apteczka Waffen SS i Wehrmachtu. Przechowywana w domowych warunkach. Idealne zapięcia, super wnętrze, zapach wojenny lekami, w idealnym stanie zachowana instrukcja Waffen SS und Polizei.Przednia strona delikatnie pomalowana czarną warstwą farby.

 

 

 

 Powstanie Warszawskie 1944
 

Apteczka nadaje się rówież do rekonstrukcji i kolekcji eksponatów z Powstania Warszawskiego 1944, ponieważ Warszawa była jednym z największych miast przerzutowych pomiędzy Niemcami a Frontem Wschodnim. To tutaj było bardzo dużo szpitali niemieckich w których znajdowali się żołnierze przywożeni z Frontu Wschodniego.

Zobacz stronę o apteczce

 

 

Od lat jesteśmy kolekcjonerami pamiątek związanych z Powstaniem Warszawskim 1944. Jesteśmy też licencjonowanymi przewodnikami po Warszawie i oferujemy przygodowo-historyczne wycieczki po Warszawie z tematyki Drugiej Wojny Światowej i Powstania Warszawskiego 1944.

Wybierz się z nami na przygodową wycieczkę histo

  Paczka pocztowa ubezpieczona zawsze 12 PLN / 3 EUR

  Paczka kurierska ubezpieczona do UE 140 PLN / 35 EUR

W razie płatności z zagranicy wszelkie koszty przelewu ponosi kupujący (The OUR instruction: you pay all transfer charges)

 

Przedmot wystawiony został na Aukcję Allegro (zobacz nasze aukcje) i w chwili obecnej jest niewidoczny w magazynie naszego sklepu warsawtours.istore.pl. Jednak możesz go w każdej chwili nabyć dzięki naszemu sklepowi warsawtours.istore.pl za bardzo atrakcyjną cenę, czyli  50% taniej niż w opcji "Kup Teraz" na aukcji Allegro. Wyslij nam niezwłocznie krótką informację o chęci nabycia eksponatu. Wycofamy aukcję i sprzedamy Tobie eksponat w naszym sklepie wistore.pl za 50% jego wartości.Oczywiście zachęcamy również do wzięca udziału w samej licytacji Allegro. Masz szansę nabyć przedmiot za mksymalnie niską cenę, standardowo o 75% taniej od ceny wyjściowej.

Chciałbyś posiadać biegłą znajomość czytania ze zrozumieniem niemieckich dokumentów historycznych, sporządzać notatki, rozumieć ze słuchu archiwalne nagrania i wypowiadać się o poznanych treściach? Jako pasjonaci historii Niemiec i Polski jako nieliczni w Polsce oferujemy kursy niemieckiego o tematyce historycznej. Zapisz się na nasze zajęcia!

Zobacz jak wyglądają nowoczesne zajęcia z niemieckiego!

 Potrzebujesz fachowego tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski?  Nie ma sprawy! Tłumaczenie niemieckich tekstów historycznych to nasza pasja. Tłumaczymy wszelkie instrukcje obsługi, dokumenty, listy, rozkazy,

raporty i inne dokumenty. Oto nasza cała oferta.

Kupno i sprzedaż naszych eksponatów jest zabezpieczona polskim prawem Art.256 KK § 3, ponieważ eksponaty służą wyłącznie do działalności kolekcjonerskiej (kolekcje prywatne i muzeów państwowych), edukacyjnej (wycieczki historyczno-krajoznawcze), naukowej (opracowania źródłowe prac historycznych) i artystycznej (elementy scenografii do filmów).

Zobacz nasz profil na Gadu-Gadu

 Porozmawiaj ze mną na Gadu-Gadu 

 Zadzwoń do mnie na Gadu Gadu

Zostaw nam wiadomość na Gadu-Gadu

 Dodaj nas do kontaktów Gadu-Gadu 

 Często jesteśmy w terenie tzn. prowadzimy szkolenia, tłumaczymy,oprowadzamy wycieczki, czy prowadzimy kursy języka niemieckiego i nie ma nas przed komputerem, więc zostaw nam wiadomość głosową lub pisemną na Gadu-Gadu.

Przeczytaj o możliwościach komunikatorów

Tryb SkypeMe™! Jeśli częściej używasz do komunikacji znany na całym świecie komunikator SKYPE, to również dajemy Tobie tą możliwość. Podobnie jak w Gadu-Gadu w razie naszej nieobecności możesz również wysłać nam wiadomość tekstową lub zostawić wiadomość głosową. Pobierz Skype i dzwoń do nas za darmo.

Zapraszamy do oglądania naszych eksponatów na wielu portalach społecznościowych:

 

 Bookmark and SharePodziel się informacją o naszych kolekcjach

 

 

Licytacje od najmniejszej możliwej ceny. Często nasi klienci kupują eksponaty za cene minimalną, wynoszącą 25% ceny wyjściowej czyli z upustem 75%. Weź udzał w licytacji już teraz!
Moje komentarze

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Opinie o produkcie Apteczka niemiecka Wehrmacht Waffen SS PW 1944

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 6 + 8*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

  1. Poczta Polska - 10,00 zł

Formy płatności

  1. płatność przy odbiorze
  2. płatność przelewem

Dane kontaktowe

  1. sklep: Nauka Turystyka Przygoda
  2. telefon: (0) 0
  3. tel. komórkowy: 0
  4. strona kontaktowa »

Produkty podobne

ilość odwiedzin: 3313